Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s., je předním evropským výrobcem pneumatik pro zemědělskou mechanizaci, průmyslové a stavební stroje, motocykly, jízdní kola a další specializované segmenty. Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s., vyrábí a distribuuje pneumatiky pod značkami Trelleborg, Mitas a Cultor.
Pro doplnění našeho týmu hledáme následující pozici:

Gumař - operátor výroby

Náplň práce

  • obsluha strojů přípravy polotovarů
  • obsluha konfekčních strojů na kompletaci surových plášťů
  • obsluha lisů, dokončení pneumatiky
  • 4-směnný provoz

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost
  • řidičský průkaz VZV výhodou

Nabízíme:

  • 10.000 Kč nástupní bonus (50% po 3 měsících; 50 % po 6 měsících)
  • zázemí stabilní výrobní firmy
  • nástupní mzda: 20.500 Kč - 23.500 Kč dle pracovní pozice
  • po zapracování: 22.500 Kč - 26.500 Kč dle pracovní pozice
  • 13. a 14. mzda ve výši 95 % průměrné mzdy
  • příspěvky na stravování
  • Flexi Pass 1500 Kč
  • týden dovolené nad rámec ZP
  • penzijní připojištění
  • odměny za pracovní a životní výročí

Kontakt

Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s.
Nikola Šimoníková
Tř. Tomáše Bati 1740
762 02  Otrokovice
Česká republika
Telefon: +420 267 112 759, +420 605 227 327