Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s., je předním evropským výrobcem pneumatik pro zemědělskou mechanizaci, průmyslové a stavební stroje, motocykly, jízdní kola a další specializované segmenty. Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s., vyrábí a distribuuje pneumatiky pod značkami Trelleborg, Mitas a Cultor.
Pro doplnění našeho týmu hledáme následující pozici:

Dělník výroby pneu

Náplň práce:

  • obsluha strojů přípravy polotovarů
  • obsluha konfekční strojů na kompletaci surových plášťů
  • obsluha lisů, dokončení pneumatiky
  • třísměnný provoz
  • práce vhodná pro ženy i muže

Nabízíme:

  • minimální nástupní mzdu od 125,-Kč/hod.+příplatky za směnnost
  • 13. a 14. mzdu
  • příspěvek na stravu ve vlastním zařízení v areálu pracoviště
  • další benefity dle kolektivní smlouvy – dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění, flexipassy, příspěvek na sociální účely
  • vlastní zaškolení a povinná školení zajištěna
  • pracovní oděv a obuv zajištěna

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost
  • dobrý zdravotní stav

Pracoviště:

  • Zlín

Kontakt

Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s.
Šedesátá 5638
762 02  Zlín
Česká republika