Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s., je předním evropským výrobcem pneumatik pro zemědělskou mechanizaci, průmyslové a stavební stroje, motocykly, jízdní kola a další specializované segmenty. Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s., vyrábí a distribuuje pneumatiky pod značkami Trelleborg, Mitas a Cultor.
Pro doplnění našeho týmu hledáme následující pozici:

Bezpečnostní technik

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou
  • zkoušku "odborně způsobilá osoba v BOZP"
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • odbornou způsobilost k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ve výrobě
  • znalost legislativních požadavků OHSAS
  • zkušenost se standardy ISO 18001
  • MS Office - pokročilý
  • AJ na komunikativní úrovni
  • dobré komunikační dovednosti
  • technické a kreativní myšlení

Náplň práce:

  • zajištění BOZP pro výrobní závod Otrokovice
  • realizace projektů v rámci BOZP, dodržování principů neustálého zlepšování
  • dodržování platných norem
  • provádění preventivních kontrol a interních auditů
  • vyhledávání rizik na strojním zařízení
  • řešení ergonomie pracovišť
  • jednání se závodními lékaři
  • řešení pracovních úrazů
  • komunikace s orgány státní správy a třetími stranami
  • vzdělávání a rozvoj zaměstnanců v oblasti BOZP

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • prostor pro kreativní myšlení, zlepšovací návrhy a inovace
  • možnost dalšího vzdělávání
  • výhody sociálního programu Kolektivní smlouvy (13.,14. mzda, Flexipassy, 25 dnů dovolené, atd.)

Kontakt

Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s.
Nikola Šimoníková
Tř. Tomáše Bati 1740
762 02  Otrokovice
Česká republika
Telefon: +420 267 112 759, +420 605 227 327