Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s., je předním evropským výrobcem pneumatik pro zemědělskou mechanizaci, průmyslové a stavební stroje, motocykly, jízdní kola a další specializované segmenty. Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s., vyrábí a distribuuje pneumatiky pod značkami Trelleborg, Mitas a Cultor.
Pro doplnění našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na následující pozici:

Technolog

Umíš pracovat samostatně? Rozumíš své práci? Jsi inovativní? Možná hledáme právě tebe!

Co bude Vaším úkolem:

  • Oblast provozní technologie – tvorba výrobních specifikací
  • Komunikace s vývojem, výrobou
  • Spolupráce na řešení výrobních i zákaznických reklamací
  • Spolupráce s kolegy napříč oddělením výroby

Co od Vás očekáváme:

  • samostatnost
  • zkušenost z gumárenské výroby výhodou
  • technické myšlení
  • praxi na obdobné pracovní pozici
  • schopnost pracovat v týmu
  • uživatelská znalost na PC-MC Office
  • komunikativní znalost ANJ výhodou

Máme co nabídnout - věříme, že Vás oslovíme

  • zajímavou a odpovědnou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • prostor pro kreativní myšlení, zlepšovací návrhy a inovace
  • možnost dalšího vzdělávání
  • výhody sociálního programu Kolektivní smlouvy (13.,14. mzda, Flexipassy, 25 dnů dovolené, atd.)
  • v neposlední řadě skvělou partu kolegů

Kontakt

Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s.
Nikola Šimoníková
Tř. Tomáše Bati 1740
762 02  Otrokovice
Česká republika
Telefon: +420 267 112 759, +420 605 227 327