Přistupujete k novým výzvám s vášní a berete na sebe odpovědnost za své činy?
Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s., je předním evropským výrobcem pneumatik pro zemědělskou mechanizaci, průmyslové a stavební stroje, motocykly, jízdní kola a další specializované segmenty.
Vyrábíme a distribuujeme pneumatiky pod značkami Trelleborg, Mitas, Maximo a Cultor.
Pro doplnění našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici:

Gumař - operátor výroby - Nástup ihned

Náplň práce:

- obsluha strojů přípravy polotovarů

- obsluha konfekční strojů na kompletaci surových plášťů

- obsluha lisů, dokončení pneumatiky

- dvousměnný provoz

Nabízíme:

- zázemí stabilní výrobní firmy

- základní nástupní mzda od 20 000,- Kč

- navíc k platu 15% variabilní složka mzdy

- náborový příspěvek 10 000,- Kč

- roční bonus 19 000,- Kč

- příspěvek na volnočasové aktivity (FlexiPass) 4 000,- Kč

- příspěvky na stravování / závodní jídelna

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní připojištění

- možnost ubytování s příspěvkem

- výborná dostupnost MHD

- vlastní parkoviště

Požadujeme:

- manuální zručnost

- fyzickou zdatnost

- dobrý zdravotní stav

Kontakt

Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s.
Lenka Štefková
Telefon: 267 111 852